Sięgnij po więcej w swoim macierzyństwie, czyli jak być odlotową mamą.

Bycie Mamą może się okazać największym życiowym wyzwaniem, cudowną i fantastyczną podróżą, z wieloma przygodami po drodze. Głęboko wierzę, że każda mama jest wyjątkowa i odlotowa właśnie taka, jaka jest- nieidealna i nieperfekcyjna.
Ja Odlotową Mamą zostałam na długo przed tym, jak wystartowałam oficjalnie w Internecie. Macierzyństwo zmienia. To fakt, z którym się nie dyskutuje, tylko się go akceptuje. I to jest niesamowite, jak potężna jest ta zmiana. Subtelnie wpływa na każdą płaszczyznę życia. Począwszy od ogromu uczuć i emocji, często skrajnych, poprzez szalejące hormony, relacje, wartości, priorytety, na zmianach fizycznych w
ciele Mamy kończąc.
Wiem, z czym borykają się Mamy, przed jakimi stoją wyzwaniami, jakie mają problemy, co je martwi, o co się troszczą, czego potrzebują, za czym tęsknią. Wiem, jak trudno jest czasami się wyciszyć, ogarnąć emocje swoje i dzieci. Bycie w ciągłym niedoczasie, dopijana w biegu kawa, brak siły i energii, gdy po całym dniu padasz na twarz. Czujesz narastającą frustrację, bo Twoja wizja macierzyństwa nijak się ma w zderzeniu z codziennością.
Czasami naprawdę niewiele trzeba … i jest lepiej. Wiem to również z własnego doświadczenia. I rozumiem, jak to jest ważne.
Prywatnie jestem mamą mojej wesołej Trójeczki, która nieustannie mnie inspiruje, motywuje i… testuje moją cierpliwość.
I tak oto powstała Odlotowa Mama (blog, konsultacje, warsztaty i podcast), która pięknie łączy i ogarnia moje pasje- macierzyństwo, lotnictwo, no i przede wszystkim coaching.
Pracuję ze zmęczonymi, przytłoczonymi i sfrustrowanymi codziennością mamami. Tymi, które są w wiecznym niedoczasie i ciągle piją zimną kawę. Pomagam im zmienić wyczerpanie i chaos w spokój, frajdę i radość z macierzyństwa. Mam takie poczucie, że dodaję skrzydeł, że jako mama możesz sięgnąć po więcej w swoim macierzyństwie. Nie dzieje się tak od razu, bo jest to pewien proces, małe kroki, etapy, dzięki którym stopniowo uczysz się dlaczego tak ważne jest , by w swojej zabieganej codzienności znaleźć chwilę dla siebie bez wyrzutów sumienia i poczucia
winy. Pomagam odzyskać wewnętrzny spokój, balans w tym wszystkim, co dla Ciebie ważne. By w rezultacie odpuścić to, co ważne nie jest i docenić siebie- tak po prostu.
Jesteś wyjątkową Mamą!
A jeśli chcesz sięgnąć po więcej i wznieść swoje macierzyństwo na inny poziom- taki, który da Tobie poczucie sprawczości, spokoju wewnętrznego i radości, to zapraszam na pokład https://odlotowa-mama.pl/


Zapisz się na mój odlotowy newsletter. Jest on jak dobra kawa na pokładzie samolotu – pobudzi, na chwilę oderwiesz się od ziemi. Zaczniesz tydzień z uśmiechem i dobrą energią. Odbierz w prezencie podcast i karty pracy. Poczuj spokój, radość i frajdę –nie tylko z bycia Mamą.
Umów się na bezpłatną konsultację. Będzie to na pewno wartościowa rozmowa dwóch odlotowych mam z której wyniesiesz wiele dobrego.
https://www.subscribepage.com/gratisowa-konsultacja
Zatem, raz jeszcze zapraszam na pokład. Sięgaj po więcej odlotowa mamo. Życzę Tobie pięknego lotu, wielu wspaniałych inspiracji i radości na co dzień. Zapnij pas i stratujemy.