III Noworoczny Turniej w hali Arena Ostrów

W dniu dzisiejszym odbył się III Noworoczny Turnie j piłki nożnej w hali Arena Ostrów organizowany przez jeden z najstarszych klubów w Polsce – Ostrovię Ostrów Wlkp.

Więcej o wspaniałej historii klubu na stronie http://www.ostrovia1909.pl/historia/

Na parkiecie brylowali młodzi adepci piłki nożnej, w dwóch kategoriach – Żaków i Orlików. Do rywalizacji przystąpiły zespoły gospodarzy – Ostrovii Ostrów oraz zespoły OKS 1926 Ostrów, Akademia Krecika Ostrów, KP Centra 1946 Ostrów, Football Academy Ostrów.

Najważniejsza była oczywiście zabawa i sportowe zmagania młodych zawodników, wyniki nie były najważniejsze. Zawodników dopingowali najbliżsi członkowie rodzin oraz koledzy i koleżanki. Nie zabrakło również zabawiającego zarówno kibiców, jak i zawodników, klauna Czesia, który promował zdrowe odżywianie 😉

Na zapleczu turnieju można było zapoznać się z pamiątkami związanymi z klubem i jego historią.

Po zakończeniu turnieju na uczestników czekały pamiątkowe medale. Wręczali je: prezydent Beata Klimek wraz ze swoim zastępcą Mikołajem Kostką, Sławomir Kowalczuk, sponsorzy turnieju Martynin Baranek i Mariusz Kwiecień, jak i przedstawiciele ostrowskich klubów KPR Ostrovia, BM Stal, oraz TŻ Ostrovia.